- Acasă
- Produse
- Pallet trucks
- 176105 Hyster P-2.0-SFBW
176105
Hyster P-2.0-SFBW
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 2.000 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2019 |
| Ore înregistrate | 7.199 |
| Baterie V | 24 |
| Baterie Ah | 400 |
| Greutate | 930 kg |
| Lățimea furcii | 56 cm |
| Lungime furci | 120 cm |