- Acasă
- Produse
- Pallet trucks
- 176104 Yale MP-20-X-FBW
176104
Yale MP-20-X-FBW
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 2.000 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2021 |
| Ore înregistrate | 14.091 |
| Baterie V | 24 |
| Greutate | 919 kg |
| Lățimea furcii | 56 cm |
| Lungime furci | 120 cm |