- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 176100 Hyster J-2.0-XN-MWB
176100
Hyster J-2.0-XN-MWB
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 2.000 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2019 |
| Ore înregistrate | 1.656 |
| Catarg | Duplex freelift |
| Ridicare | 367 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 235 cm |
| Tip control | Handles |
| Pedala | pedală unică |
| Baterie V | 48 |
| Roți (spate) | Superelastice |
| Roți (fața) | Superelastice |
| Roți (fața) | 200x50-10 |
| Roți (spate) | 140x55-9 |
| Greutate | 3.770 kg |
| Details | 3 valve hidraulice |
| Tip atașament | Sideshift |