- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 176099 Hyster J-1.6-XNT-MWB
176099
Hyster J-1.6-XNT-MWB
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 1.600 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2017 |
| Ore înregistrate | 5.074 |
| Catarg | Duplex freelift |
| Ridicare | 317 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 210 cm |
| Tip control | Fingertip joystick |
| Pedala | pedală unică |
| Baterie V | 48 |
| Roți (spate) | Superelastice |
| Roți (fața) | Superelastice |
| Roți (fața) | 200x50-10 |
| Roți (spate) | 15x4.5-8 |
| Greutate | 3.530 kg |
| Details | cauciucuri spate noi, 4 valve hidraulice |