- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 176091 SMV 16-1200-B
176091
SMV 16-1200-B
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 16.000 kg |
|---|---|
| Motor | Diesel |
| Transmisie | Automatic |
| An fabricație | 2008 |
| Ore înregistrate | 6.361 |
| Catarg | Duplex wideview |
| Ridicare | 400 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 360 cm |
| Tip control | Handles |
| Pedala | pedală unică |
| Roți (spate) | Superelastice duble |
| Roți (fața) | Superelastice |
| Roți (fața) | 12.00x20 |
| Roți (spate) | 12.00x20 |
| Greutate | 22.600 kg |
| Lungime furci | 235 cm |
| Details | cu cabină, cu încălzire, 4 valve hidraulice |
| Tip atașament | Sideshift, sistem poziționare furci |