- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 176082 Linde E-40-P (337)
176082
Linde E-40-P (337)
Acest utilaj este vândut
Specificații
| Capacitate | 4.000 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2007 |
| Ore înregistrate | 7.874 |
| Catarg | Duplex wideview |
| Ridicare | 440 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 295 cm |
| Tip control | Handles |
| Pedala | pedală duală |
| Baterie V | 80 |
| Baterie Ah | 775 |
| Roți (spate) | Superelastice |
| Roți (fața) | Superelastice |
| Roți (fața) | 250x70-15 |
| Roți (spate) | 21x8-9 |
| Greutate | 6.691 kg |
| Details | cu cabină, cu încălzire, 4 valve hidraulice |
| Tip atașament | Sideshift, sistem poziționare furci |