- Acasă
- Produse
- Pallet trucks
- 176080 Linde T-16 (1152)
176080
Linde T-16 (1152)
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 1.600 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2019 |
| Ore înregistrate | 575 |
| Baterie V | 24 |
| Greutate | 507 kg |
| Lățimea furcii | 56 cm |
| Lungime furci | 100 cm |