- Acasă
- Produse
- Order pickers
- 176072 Linde V-10-02 (5212)
176072
Linde V-10-02 (5212)
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 1.000 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2018 |
| Ore înregistrate | 2.028 |
| Catarg | Mono freelift |
| Ridicare | 184 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 162 cm |
| Baterie V | 24 |
| Baterie Ah | 500 |
| Anul de fabricație al bateriei | 2018 |
| Greutate | 1.790 kg |
| Details | manipulare de sarcini duble, servodirecție |