- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 176071 Linde E-15-02 (386)
176071
Linde E-15-02 (386)
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 1.500 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2019 |
| Ore înregistrate | 4.697 |
| Catarg | Duplex freelift |
| Ridicare | 314 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 210 cm |
| Tip control | Standard joystick |
| Pedala | pedală unică |
| Baterie V | 24 |
| Baterie Ah | 1.000 |
| Anul de fabricație al bateriei | 2019 |
| Roți (spate) | Superelastice |
| Roți (fața) | Superelastice |
| Roți (fața) | 18x7-8 |
| Roți (spate) | 15x4,5-8 |
| Greutate | 3.105 kg |
| Details | 3 valve hidraulice, cauciucuri spate noi |
| Tip atașament | Sideshift |