- Acasă
- Produse
- Order pickers
- 176065 Unicarriers EPH-125-DTFV8-825
176065
Unicarriers EPH-125-DTFV8-825
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 1.250 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2021 |
| Ore înregistrate | 1.774 |
| Catarg | Triplex wideview |
| Ridicare | 890 cm |
| Înălțimea platformei | 825 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 350 cm |
| Baterie V | 48 |
| Baterie Ah | 500 |
| Anul de fabricație al bateriei | 2021 |
| Greutate | 3.925 kg |
| Details | manipulare de sarcini duble, servodirecție |