- Acasă
- Produse
- Telehandlers
- 176048 Manitou MT-625-H-EASY-49-K-ST-3-A-S-1
176048
Manitou MT-625-H-EASY-49-K-ST-3-A-S-1
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 2.500 kg |
|---|---|
| Motor | Diesel |
| Transmisie | Hydrostatic |
| An fabricație | 2018 |
| Ore înregistrate | 3.059 |
| Catarg | Two-stage telescopic |
| Ridicare | 582 cm |
| Tip control | Standard joystick |
| Pedala | pedală unică |
| Roți (spate) | Pneumatic |
| Roți (fața) | Pneumatic |
| Roți (fața) | 12x16,5 |
| Roți (spate) | 12x16,5 |
| Greutate | 4.710 kg |
| Lungime furci | 110 cm |
| Details | cauciucuri față noi, cauciucuri spate noi, 4wd, cu cabină, 4 valve hidraulice, cu încălzire |