- Acasă
- Produse
- Reach trucks
- 176023 Toyota RRE-180-H
176023
Toyota RRE-180-H
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 1.800 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2017 |
| Ore înregistrate | 10.175 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 1.100 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 423 cm |
| Tip control | Fingertip joystick |
| Pedala | pedală unică |
| Baterie V | 48 |
| Baterie Ah | 930 |
| Anul de fabricație al bateriei | 2017 |
| Greutate | 4.801 kg |
| Details | 4 valve hidraulice |
| Tip atașament | Sideshift |