- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 176016 Linde E-16-02 (386)
176016
Linde E-16-02 (386)
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 1.600 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2021 |
| Ore înregistrate | 5.428 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 547 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 244 cm |
| Tip control | Standard joystick |
| Pedala | pedală duală |
| Baterie V | 48 |
| Baterie Ah | 625 |
| Anul de fabricație al bateriei | 2021 |
| Roți (spate) | Superelastice |
| Roți (fața) | Superelastice |
| Roți (fața) | 200/50-10 |
| Roți (spate) | 125/75-8 |
| Greutate | 3.660 kg |
| Details | 3 valve hidraulice, cu încălzire, cu cabină, cauciucuri față noi, cauciucuri spate noi, aer condiționat |
| Tip atașament | Sideshift |