- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 176013 Linde E-16-P-02 (386)
176013
Linde E-16-P-02 (386)
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 1.600 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2020 |
| Ore înregistrate | 5.886 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 410 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 192 cm |
| Tip control | Standard joystick |
| Pedala | pedală duală |
| Baterie V | 48 |
| Baterie Ah | 625 |
| Anul de fabricație al bateriei | 2020 |
| Roți (spate) | Superelastice |
| Roți (fața) | Superelastice |
| Roți (fața) | 180/70-8 |
| Roți (spate) | 150/75-8 |
| Greutate | 4.159 kg |
| Details | 4 valve hidraulice, furci noi |
| Tip atașament | Sideshift |