- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 176008 Mitsubishi FD-18-NT
176008
Mitsubishi FD-18-NT
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 1.800 kg |
|---|---|
| Motor | Diesel |
| Transmisie | Automatic |
| An fabricație | 2018 |
| Ore înregistrate | 15.320 |
| Catarg | Duplex freelift |
| Ridicare | 330 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 210 cm |
| Tip control | Fingertip joystick |
| Pedala | pedală unică |
| Roți (spate) | Superelastice |
| Roți (fața) | Superelastice |
| Roți (fața) | 6.50-10 |
| Roți (spate) | 5.00-8 |
| Greutate | 2.950 kg |
| Details | 3 valve hidraulice |
| Tip atașament | Sideshift |