- Acasă
- Produse
- Reach trucks
- 175996 BT RRE-140
175996
BT RRE-140
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 1.400 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2016 |
| Ore înregistrate | 8.062 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 900 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 372 cm |
| Tip control | Fingertip joystick |
| Pedala | pedală unică |
| Baterie V | 48 |
| Baterie Ah | 775 |
| Anul de fabricație al bateriei | 2019 |
| Greutate | 4.080 kg |
| Details | 4 valve hidraulice |
| Tip atașament | Sideshift |