- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 175989 Toyota 8-FG-80-N
175989
Toyota 8-FG-80-N
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 8.000 kg |
|---|---|
| Motor | GPL |
| Transmisie | Automatic |
| An fabricație | 2019 |
| Ore înregistrate | 13.784 |
| Catarg | Duplex wideview |
| Ridicare | 330 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 268 cm |
| Tip control | Fingertip joystick |
| Pedala | pedală unică |
| Roți (spate) | Superelastice |
| Roți (fața) | Superelastice |
| Roți (fața) | 8.25-15 |
| Roți (spate) | 8.25-15 |
| Greutate | 10.390 kg |
| Lungime furci | 200 cm |
| Details | 4 valve hidraulice, cauciucuri spate noi |
| Tip atașament | Sideshift, sistem poziționare furci |