- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 175975 Toyota 40-8-FD-50-N
175975
Toyota 40-8-FD-50-N
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 5.000 kg |
|---|---|
| Motor | Diesel |
| Transmisie | Automatic |
| An fabricație | 2020 |
| Ore înregistrate | 12.817 |
| Catarg | Duplex wideview |
| Ridicare | 330 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 254 cm |
| Tip control | Handles |
| Pedala | pedală unică |
| Roți (spate) | Superelastice |
| Roți (fața) | Superelastice |
| Roți (fața) | 300-15 |
| Roți (spate) | 7.00-12 |
| Greutate | 8.117 kg |
| Details | furci noi, cu cabină, cu încălzire, 4 valve hidraulice, cauciucuri spate noi |