- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 175965 Toyota 8-FG-45-N
175965
Toyota 8-FG-45-N
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 4.500 kg |
|---|---|
| Motor | GPL |
| Transmisie | Automatic |
| An fabricație | 2016 |
| Ore înregistrate | 15.289 |
| Catarg | Duplex wideview |
| Ridicare | 500 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 328 cm |
| Tip control | Fingertip joystick |
| Pedala | pedală unică |
| Roți (spate) | Superelastice |
| Roți (fața) | Superelastice |
| Roți (fața) | 8.25x15 |
| Roți (spate) | 7.00x12 |
| Greutate | 8.255 kg |
| Lungime furci | 120 cm |
| Details | cauciucuri spate noi, cu cabină, cu încălzire, 4 valve hidraulice |
| Tip atașament | Sideshift, sistem poziționare furci |