- Acasă
- Produse
- Reach trucks
- 175962 Toyota RRE-160-HCC
175962
Toyota RRE-160-HCC
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 1.600 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2019 |
| Ore înregistrate | 7.987 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 950 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 372 cm |
| Tip control | Fingertip joystick |
| Pedala | pedală unică |
| Baterie V | 48 |
| Baterie Ah | 775 |
| Anul de fabricație al bateriei | 2019 |
| Greutate | 4.370 kg |
| Lungime furci | 120 cm |
| Details | cu cabină, 4 valve hidraulice, furci noi |
| Tip atașament | Sideshift |