- Acasă
- Produse
- Pallet trucks
- 175957 Toyota LWE-250
175957
Toyota LWE-250
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 2.500 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2018 |
| Ore înregistrate | 198 |
| Baterie V | 24 |
| Greutate | 620 kg |
| Lățimea furcii | 55 cm |
| Lungime furci | 115 cm |