- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 175945 Toyota 62-8-FD-25
175945
Toyota 62-8-FD-25
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 2.500 kg |
|---|---|
| Motor | Diesel |
| Transmisie | Automatic |
| An fabricație | 2022 |
| Ore înregistrate | 1.918 |
| Catarg | Duplex wideview |
| Ridicare | 400 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 260 cm |
| Tip control | Handles |
| Pedala | pedală unică |
| Roți (spate) | Superelastice |
| Roți (fața) | Superelastice |
| Roți (fața) | 7.00-12 |
| Roți (spate) | 6.00-9 |
| Greutate | 3.800 kg |
| Details | 3 valve hidraulice, exclusiv pentru vânzare în afara țărilor UE |
| Tip atașament | Sideshift |