- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 175931 Toyota 72-8-FD-30
175931
Toyota 72-8-FD-30
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 3.000 kg |
|---|---|
| Motor | Diesel |
| Transmisie | Automatic |
| An fabricație | 2019 |
| Ore înregistrate | 2.596 |
| Catarg | Duplex wideview |
| Ridicare | 400 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 265 cm |
| Tip control | Handles |
| Pedala | pedală unică |
| Roți (spate) | Superelastice |
| Roți (fața) | Superelastice |
| Roți (fața) | 28x9-15 |
| Roți (spate) | 6.50-10 |
| Greutate | 4.550 kg |
| Details | 3 valve hidraulice, exclusiv pentru vânzare în afara țărilor UE |
| Tip atașament | Sideshift |