- Acasă
- Produse
- Reach trucks
- 175915 Linde R-14-01 (1120)
175915
Linde R-14-01 (1120)
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 1.400 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2016 |
| Ore înregistrate | 6.248 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 549 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 240 cm |
| Tip control | Standard joystick |
| Pedala | pedală duală |
| Baterie V | 48 |
| Baterie Ah | 620 |
| Greutate | 3.550 kg |
| Details | cu încălzire, cu cabină |
| Tip atașament | Sideshift |