- Acasă
- Produse
- Reach trucks
- 175912 Atlet UFS-250-DTFVRE-540
175912
Atlet UFS-250-DTFVRE-540
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 2.500 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2007 |
| Ore înregistrate | 848 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 540 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 264 cm |
| Tip control | Fingertip joystick |
| Pedala | pedală unică |
| Baterie V | 48 |
| Baterie Ah | 620 |
| Anul de fabricație al bateriei | 2024 |
| Greutate | 4.465 kg |
| Lungime furci | 115 cm |
| Details | 4ws, 5 valve hidraulice |
| Tip atașament | Sideshift, sistem poziționare furci |