- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 175905 Toyota 40-8-FD-45-N
175905
Toyota 40-8-FD-45-N
Proprietăți unice
- Low hours
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 5.000 kg |
|---|---|
| Motor | Diesel |
| Transmisie | Automatic |
| An fabricație | 2020 |
| Ore înregistrate | 1.392 |
| Catarg | Duplex freelift |
| Ridicare | 350 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 245 cm |
| Tip control | Fingertip joystick |
| Pedala | pedală unică |
| Roți (spate) | Superelastice |
| Roți (fața) | Superelastice |
| Roți (fața) | 300-15 |
| Roți (spate) | 7.00-12 |
| Greutate | 7.060 kg |
| Details | 4 valve hidraulice, cu încălzire, cu cabină |
| Tip atașament | Sideshift, sistem poziționare furci |