- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 175902 Toyota 40-8-FD-50-N
175902
Toyota 40-8-FD-50-N
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 5.000 kg |
|---|---|
| Motor | Diesel |
| Transmisie | Automatic |
| An fabricație | 2020 |
| Ore înregistrate | 1 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 430 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 235 cm |
| Tip control | Standard joystick |
| Pedala | pedală unică |
| Roți (spate) | Pneumatic |
| Roți (fața) | Pneumatic |
| Roți (fața) | 300-15 |
| Roți (spate) | 7.00-12 |
| Greutate | 7.800 kg |
| Lungime furci | 240 cm |
| Details | cu cabină, cu încălzire, 4 valve hidraulice, aer condiționat |
| Tip atașament | Sideshift, sistem poziționare furci |