- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 175895 Combilift CBE-3000
175895
Combilift CBE-3000
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 3.000 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2019 |
| Ore înregistrate | 1.458 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 555 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 245 cm |
| Tip control | Handles |
| Pedala | pedală unică |
| Baterie V | 48 |
| Baterie Ah | 930 |
| Anul de fabricație al bateriei | 2019 |
| Roți (spate) | Cushion |
| Roți (fața) | Cushion |
| Greutate | 7.184 kg |
| Lungime furci | 115 cm |
| Details | 4ws, 4 valve hidraulice |
| Tip atașament | sistem poziționare furci |