- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 175891 Kalmar ECF-55-6
175891
Kalmar ECF-55-6
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 5.500 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2010 |
| Ore înregistrate | 4.466 |
| Catarg | Duplex freelift |
| Ridicare | 325 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 258 cm |
| Tip control | Fingertip joystick |
| Pedala | pedală unică |
| Baterie V | 80 |
| Baterie Ah | 1.085 |
| Anul de fabricație al bateriei | 2017 |
| Roți (spate) | Superelastice |
| Roți (fața) | Superelastice |
| Roți (fața) | 335/65-15 |
| Roți (spate) | 28x9-15 |
| Greutate | 9.068 kg |
| Lungime furci | 210 cm |
| Details | cu încălzire, cu cabină, 4 valve hidraulice |
| Tip atașament | Sideshift, sistem poziționare furci |