- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 175871 Toyota 02-8-FDF-30
175871
Toyota 02-8-FDF-30
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 3.000 kg |
|---|---|
| Motor | Diesel |
| An fabricație | 2019 |
| Ore înregistrate | 4.679 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 470 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 222 cm |
| Tip control | Fingertip joystick |
| Pedala | pedală unică |
| Roți (spate) | Superelastice |
| Roți (fața) | Superelastice |
| Roți (fața) | 28x9-15 |
| Roți (spate) | 6.50-10 |
| Greutate | 4.650 kg |
| Details | cu cabină, cu încălzire, 4 valve hidraulice, cauciucuri față noi, cauciucuri spate noi |
| Tip atașament | Sideshift, sistem poziționare furci |