- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 175854 Mitsubishi FG-20-NT
175854
Mitsubishi FG-20-NT
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 2.000 kg |
|---|---|
| Motor | GPL |
| Transmisie | Automatic |
| An fabricație | 2014 |
| Ore înregistrate | 1.091 |
| Catarg | Duplex freelift |
| Ridicare | 330 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 210 cm |
| Tip control | Handles |
| Pedala | pedală unică |
| Roți (spate) | Pneumatic |
| Roți (fața) | Pneumatic |
| Roți (fața) | 6.50x10 |
| Roți (spate) | 5.00x8 |
| Greutate | 3.120 kg |
| Details | 3 valve hidraulice, scaun nou, furci noi |
| Tip atașament | Sideshift |