- Acasă
- Produse
- Reach trucks
- 175845 Toyota RRE-160-M
175845
Toyota RRE-160-M
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 1.600 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2015 |
| Ore înregistrate | 3.346 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 630 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 272 cm |
| Tip control | Fingertip joystick |
| Pedala | pedală unică |
| Baterie V | 48 |
| Baterie Ah | 465 |
| Anul de fabricație al bateriei | 2015 |
| Greutate | 3.005 kg |
| Details | furci noi, 4 valve hidraulice |
| Tip atașament | Sideshift |