- Acasă
- Produse
- Pallet stackers
- 175841 Toyota SPE-120-L
175841
Toyota SPE-120-L
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 1.200 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2021 |
| Ore înregistrate | 1.832 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 370 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 190 cm |
| Baterie V | 24 |
| Baterie Ah | 300 |
| Anul de fabricație al bateriei | 2021 |
| Greutate | 1.310 kg |
| Lățimea furcii | 57 cm |
| Lungime furci | 115 cm |
| Details | manipulare de sarcini duble, servodirecție |