- Acasă
- Produse
- Order pickers
- 175815 Toyota OME-100-H
175815
Toyota OME-100-H
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 1.000 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2019 |
| Ore înregistrate | 710 |
| Catarg | Triplex wideview |
| Ridicare | 1.015 cm |
| Înălțimea platformei | 950 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 435 cm |
| Baterie V | 48 |
| Baterie Ah | 420 |
| Anul de fabricație al bateriei | 2019 |
| Greutate | 4.150 kg |
| Details | Lithium-ion battery, servodirecție |