- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 175808 Toyota 8-FBM-20-T
175808
Toyota 8-FBM-20-T
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 2.000 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2019 |
| Ore înregistrate | 3.190 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 470 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 215 cm |
| Tip control | Fingertip joystick |
| Pedala | pedală unică |
| Baterie V | 48 |
| Baterie Ah | 690 |
| Anul de fabricație al bateriei | 2021 |
| Roți (spate) | SE Non Marking |
| Roți (fața) | SE Non Marking |
| Roți (fața) | 200x50-10 |
| Roți (spate) | 16x6-8 |
| Greutate | 3.438 kg |
| Details | furci noi, 4 valve hidraulice |