- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 175778 Toyota 02-8-FDF-25
175778
Toyota 02-8-FDF-25
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 2.500 kg |
|---|---|
| Motor | Diesel |
| Transmisie | Automatic |
| An fabricație | 2016 |
| Ore înregistrate | 5.550 |
| Catarg | Duplex wideview |
| Ridicare | 450 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 285 cm |
| Tip control | Handles |
| Pedala | pedală unică |
| Roți (spate) | Superelastice |
| Roți (fața) | Superelastice |
| Roți (fața) | 7.00-12 |
| Roți (spate) | 6.00-9 |
| Greutate | 4.020 kg |
| Details | cu cabină, cu încălzire, 4 valve hidraulice, furci noi |