- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 175775 Toyota 8-FBMT-50
175775
Toyota 8-FBMT-50
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 5.000 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2021 |
| Ore înregistrate | 3.199 |
| Catarg | Duplex wideview |
| Ridicare | 450 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 315 cm |
| Tip control | Fingertip joystick |
| Pedala | pedală unică |
| Baterie V | 80 |
| Baterie Ah | 930 |
| Anul de fabricație al bateriei | 2021 |
| Roți (spate) | Superelastice |
| Roți (fața) | Superelastice |
| Roți (fața) | 355x45-15 |
| Roți (spate) | 225x75-10 |
| Greutate | 8.655 kg |
| Details | cu cabină, cu încălzire, 4 valve hidraulice, cauciucuri față noi, cauciucuri spate noi |
| Tip atașament | Sideshift, sistem poziționare furci |