- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 175758 Toyota 8-FBMT-30
175758
Toyota 8-FBMT-30
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 3.000 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2021 |
| Ore înregistrate | 6.465 |
| Catarg | Duplex wideview |
| Ridicare | 450 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 280 cm |
| Baterie V | 80 |
| Baterie Ah | 775 |
| Anul de fabricație al bateriei | 2021 |
| Roți (spate) | Superelastice |
| Roți (fața) | Superelastice |
| Roți (fața) | 250/60-12 |
| Roți (spate) | 18x7-5 |
| Greutate | 5.827 kg |
| Details | cauciucuri față noi, cauciucuri spate noi, furci noi, cu cabină, cu încălzire, 4 valve hidraulice |