- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 175720 Kalmar ECG-80-6
175720
Kalmar ECG-80-6
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 8.000 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2021 |
| Ore înregistrate | 8.741 |
| Catarg | Duplex wideview |
| Ridicare | 450 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 345 cm |
| Tip control | Fingertip joystick |
| Pedala | pedală unică |
| Baterie V | 80 |
| Baterie Ah | 1.550 |
| Anul de fabricație al bateriei | 2021 |
| Roți (spate) | Superelastice duble |
| Roți (fața) | Superelastice |
| Roți (fața) | 8.25-15 |
| Roți (spate) | 8.25-15 |
| Greutate | 12.790 kg |
| Lungime furci | 218 cm |
| Details | cu cabină, cu încălzire, 4 valve hidraulice |
| Tip atașament | Sideshift, sistem poziționare furci |