- Acasă
- Produse
- Reach trucks
- 175718 Toyota RRE-200-H
175718
Toyota RRE-200-H
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 2.000 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2021 |
| Ore înregistrate | 9.970 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 485 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 225 cm |
| Tip control | Fingertip joystick |
| Pedala | pedală unică |
| Baterie V | 48 |
| Baterie Ah | 775 |
| Greutate | 4.351 kg |
| Details | wd |
| Tip atașament | Sideshift |