- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 175717 Toyota 02-8-FDJF-35
175717
Toyota 02-8-FDJF-35
Basic product – Offered in original as-is conditions, without cleaning or optical enhancements.
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 3.500 kg |
|---|---|
| Motor | Diesel |
| Transmisie | Automatic |
| An fabricație | 2016 |
| Ore înregistrate | 3.865 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 430 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 220 cm |
| Tip control | Handles |
| Pedala | pedală unică |
| Roți (spate) | Superelastice |
| Roți (fața) | Superelastice |
| Roți (fața) | 250-15 |
| Roți (spate) | 6.50-10 |
| Greutate | 5.970 kg |
| Details | 4 valve hidraulice |