- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 175711 Linde H-35-D-01 (393)
175711
Linde H-35-D-01 (393)
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 3.500 kg |
|---|---|
| Motor | Diesel |
| Transmisie | Automatic |
| An fabricație | 2012 |
| Ore înregistrate | 14.150 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 466 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 218 cm |
| Tip control | Standard joystick |
| Pedala | pedală unică |
| Roți (spate) | Superelastice |
| Roți (fața) | Superelastice |
| Roți (fața) | 250/75-12 |
| Roți (spate) | 225/75-10 |
| Greutate | 4.940 kg |
| Details | cu cabină, cu încălzire, 4 valve hidraulice |