- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 175705 Hyundai 18-BT-7
175705
Hyundai 18-BT-7
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 1.800 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| Ore înregistrate | 2.929 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 700 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 300 cm |
| Tip control | Handles |
| Pedala | pedală unică |
| Baterie V | 48 |
| Roți (spate) | Superelastice |
| Roți (fața) | Superelastice |
| Roți (fața) | 18x7-8 |
| Roți (spate) | 15x4.5-8 |
| Greutate | 3.373 kg |
| Details | 3 valve hidraulice, cauciucuri față noi |
| Tip atașament | Sideshift |