- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 175701 Mitsubishi FD-35-NT
175701
Mitsubishi FD-35-NT
Acest utilaj este vândut
Specificații
| Capacitate | 3.500 kg |
|---|---|
| Motor | Diesel |
| Transmisie | Automatic |
| An fabricație | 2016 |
| Ore înregistrate | 9.013 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 550 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 246 cm |
| Tip control | Handles |
| Pedala | pedală unică |
| Roți (spate) | Superelastice |
| Roți (fața) | Superelastice |
| Roți (fața) | 250-15 |
| Roți (spate) | 6.50x10 |
| Greutate | 5.430 kg |
| Details | 4 valve hidraulice |
| Tip atașament | Sideshift |