- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 175694 BT C-3-E-150
175694
BT C-3-E-150
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 1.500 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2006 |
| Ore înregistrate | 6.967 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 450 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 205 cm |
| Tip control | Handles |
| Pedala | pedală unică |
| Baterie V | 48 |
| Baterie Ah | 620 |
| Roți (spate) | SE Non Marking |
| Roți (fața) | SE Non Marking |
| Roți (fața) | 18x7-8 |
| Roți (spate) | 16x6-8 |
| Greutate | 3.330 kg |
| Lungime furci | 80 cm |
| Details | 4 valve hidraulice |
| Tip atașament | Sideshift, sistem poziționare furci |