- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 175690 Toyota 8-FBEK-16-T
175690
Toyota 8-FBEK-16-T
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 1.600 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2018 |
| Ore înregistrate | 8.302 |
| Catarg | Duplex freelift |
| Ridicare | 330 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 210 cm |
| Baterie V | 48 |
| Baterie Ah | 625 |
| Anul de fabricație al bateriei | 2017 |
| Roți (spate) | Superelastice |
| Roți (fața) | Superelastice |
| Roți (fața) | 18x7-8 |
| Roți (spate) | 16x6-8 |
| Greutate | 3.237 kg |
| Lungime furci | 120 cm |
| Details | 4 valve hidraulice, cauciucuri față noi |
| Tip atașament | Sideshift, sistem poziționare furci |