- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 175688 Toyota 52-8-FDF-30
175688
Toyota 52-8-FDF-30
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 3.000 kg |
|---|---|
| Motor | Diesel |
| Transmisie | Automatic |
| An fabricație | 2021 |
| Ore înregistrate | 2.128 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 470 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 225 cm |
| Tip control | Fingertip joystick |
| Pedala | pedală unică |
| Roți (spate) | Superelastice |
| Roți (fața) | Superelastice |
| Roți (fața) | 28x9-15 |
| Roți (spate) | 6.50-10 |
| Greutate | 5.310 kg |
| Lungime furci | 120 cm |
| Details | cauciucuri față noi, cauciucuri spate noi, furci noi, cu cabină, cu încălzire, 4 valve hidraulice |