- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 175674 Linde E-30-L-01 (387)
175674
Linde E-30-L-01 (387)
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 3.000 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2016 |
| Ore înregistrate | 9.291 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 468 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 220 cm |
| Tip control | Standard joystick |
| Pedala | pedală unică |
| Baterie V | 80 |
| Baterie Ah | 625 |
| Anul de fabricație al bateriei | 2016 |
| Roți (spate) | SE Non Marking |
| Roți (fața) | SE Non Marking |
| Roți (fața) | 23x9-10 |
| Roți (spate) | 200x50-10 |
| Greutate | 5.331 kg |
| Details | 4 valve hidraulice |