- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 175668 Toyota 8-FBMHT-85
175668
Toyota 8-FBMHT-85
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 8.500 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2016 |
| Ore înregistrate | 2.389 |
| Catarg | Duplex wideview |
| Ridicare | 320 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 260 cm |
| Tip control | Fingertip joystick |
| Pedala | pedală unică |
| Baterie V | 80 |
| Baterie Ah | 1.250 |
| Roți (spate) | Superelastice duble |
| Roți (fața) | Superelastice |
| Roți (fața) | 8.25-15 |
| Roți (spate) | 250-15 |
| Greutate | 12.300 kg |
| Lungime furci | 180 cm |
| Details | 4 valve hidraulice, furci noi, cauciucuri față noi |