- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 175654 Clark CQ-30-D
175654
Clark CQ-30-D
Basic product – Offered in original as-is conditions, without cleaning or optical enhancements.
Proprietăți unice
- Defect
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 3.000 kg |
|---|---|
| Motor | Diesel |
| Transmisie | Automatic |
| An fabricație | 2011 |
| Ore înregistrate | 2.034 |
| Catarg | Duplex wideview |
| Ridicare | 372 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 250 cm |
| Tip control | Handles |
| Pedala | pedală unică |
| Roți (spate) | Superelastice |
| Roți (fața) | Superelastice |
| Roți (fața) | 225x75-10 |
| Roți (spate) | 6.50-10 |
| Greutate | 4.340 kg |
| Details | 3 valve hidraulice |